środa, 4 maja 2011

Zwierzęta

Pomimo, że kotki i pieski już dorosły, to kiedy zapiszemy z nimi lalkę w albumie, to dalej widzimy je jako malutkie szczeniaczki i kociaki! Nie wiem czy to błąd, czy tak ma być...


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz