środa, 4 maja 2011

Sukienka

Jak już pewnie niektórzy zauważyli ze Starplazy zniknęła żółta sukienka za 0 sd tylko dla ss, która była tam... chyba od zawsze 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz