Dzisiaj chyba już nie jest aż tak źle, chociaż szkoda, że tak mało nowych rzeczy. Polecam wam tą brzoskwiniową kurteczkę i pasek, które są moim zdaniem b.ładne i niedrogie - w przeliczeniu na stardollary kosztują 2 sd i niecałe 12 sd ;) W dodatku są dostępne dla wszystkich.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz