poniedziałek, 9 maja 2011

HB

Dawno nic nie pisałam na blogu więc postanowiłam napisać ;)
Do starplazy weszły dzisiaj spodenki HB, są tylko dla ss i kosztują 10 stardollarów- wcale nie tak dużo porównując do innych cen. Oryginalna wersja zaprojektowana została przez Missoni Mare.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz