Dawno nic nie pisałam na blogu więc postanowiłam napisać ;)
Do starplazy weszły dzisiaj spodenki HB, są tylko dla ss i kosztują 10 stardollarów- wcale nie tak dużo porównując do innych cen. Oryginalna wersja zaprojektowana została przez Missoni Mare.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz