przed:
po:A więc przed : twarz trochę taka dziwna bo te oczy masakra ale pozostałe ładne ;) 8/10
przed: sylwetka i ubrania bardzo ładne właśnie przy tym miłam trochę problem bo masz piękne ciuchy i ciekawie się ubierasz ;d a więc to 10/10
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz