sobota, 7 maja 2011

Starplaza 2

Do Starplazy znów dodano kilka nowych ciuszków, oto one:



Polecam wam zakup tych boskich brązowych bransoletek i ewentualnie tej koszulki z napisami - jest prosta, ale fajnie wygląda na lalce ;) Sukienka też jest fajna, ale trochę za droga, normalnie tyle kosztują dzisiejsze HB.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz