piątek, 20 maja 2011

Sklep

Rzeczy nie ma jeszcze w starplazie, ale można je kupić przez link. Ceny nie są wygórowane, powiem nawet że jest tanio :)) Zamierzacie coś kupić?

(z bloga http://stardoll-od-kuchni.blogspot.com/)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz