piątek, 20 maja 2011

Nowy sklep

Do starplazy wszedł kolejny sklep - tym razem z meblami. Są tam dosyć ładne rzeczy i nawet kilka z nich jest za monety.




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz